Транспортні послуги, пристосовані до вимог індивідуального клієнта

В фірмі De Rooy ми щодня опрацьовуємо рішення, котрі покращують і полегшують реалізацію транспортних послуг. Кожного дня за кермом працюють приблизно 600 водіїв, які нашим клієнтам в країні та за кордоном постачають, головним чином, вантажні автомобілі і сільськогосподарські трактори. Наші клієнти – це  фірми, що діють не лише на території цілої Європи, але й поза її межами. Загальна кількість товарів, які ми перевозимо автомобільними шляхами протягом року, складає понад 220.000 одиниць.

Сучасний автопарк

Фірма De Rooy має в своєму розпорядженні 450 вантажних автомобілів з двигунами, що відповідають нормі EURO 5 і 6, різноманітних марок: DAF, VOLVO, Mercedes, Iveco та Renault. На борту саме цих автомобілів наші водії щодня постачають нові транспортні засоби з місця їхнього виробництва безпосередньо до представників мереж дилерів по всій Європі. Фірма De Rooy відповідає також за перевезення вантажівок, тракторів і інших транспортних засобів у різноманітні порти , де вони перезавантажуються на судна і відправляються до пунктів призначення в різноманітних закутках світу.  

Продуктивність праці

Процес перевезення організований таким чином, щоб досягнути максимальної ефективності. Водії сідають в свої вантажівки  завжди в одних і тих же місцях, тобто в Сон (NL), Аллонн (FR) чи Брешія  (IT) або ж – що трапляється доволі рідко – в одній з наших інших транспортних баз. Потім вони реалізують доручені їм  перевезення на постійних маршрутах, з дотриманням заздалегідь встановленого графіку. Водії проходять низку внутрішніх інструктажів, після закінчення яких вони спроможні самостійно  виконувати завантажувально-розвантажувальні роботи на окреслених одиницях.  Такого роду роботи вони виконують на заводах у виробників, в портах, у дилерів або в одній з наших транспортних баз. Фірма De Rooy має у своєму розпорядженні потужну європейську мережу транспортних баз – місць , призначених для складування і перезавантажуваня товарів, а також для реалізації інших логістичних послуг. За бажанням замовника ми надаємо також послуги з управління запасами. В кожній з транспортних баз завжди знаходиться щонайменше один майстер з вантажно-розвантажувальних робіт , який допомагає водіям під час завантажування і розвантажування одиниць, спостерігаючи за правильністю реалізації робіт і запобігаючи небезпеці виникнення збитків. 


пов`язані вакансії

Водій вантажного автомобіля

Водій вантажного автомобіля

  • 9000-12000
  • Транспорт
  • міжнародний
Подивитися всі вакансії