Фірма De Rooy з самого початку була і по сьогоднішній день залишається по-справжньому брабантським підприємством. Заснував її  в 1923 року Ґраад де Роой. Тоді фірма займалася тільки перевезенням конструкційних матеріалів. З годом доходи фірми стали систематично збільшуватися, а клієнтами De Rooy поступово ставали такі гіганти , як DAF і Philips. Спочатку фірма De Rooy транспортувала виключно металеві конструкційні деталі для вантажівок DAF, але невдовзі зайнялась перевезеннями повноцінних вантажних  автомобілів. Для Philips ми транспортували різноманітні товари з заводів-виробників, зокрема пакувальні матеріали, до різних місць призначення . З 1959 року фірма De Rooy повністю перекваліфікувалася на надання послуг в області перевезень транспортних засобів - з місця виробництва до клієнта.  

Ефективність – це пріоритет

Коли Ян де Роой, син власника, в 1965 року почав активно приймати участь в діяльності підприємства, його брати - Гаррі і Ґраад молодший - вже там працювали. Ян був відповідальним за технічні питання і планування. Його переконання, що пріоритетом повинна стати ефективність транспортних послуг, призвело до значного успіху. Отже, в 1970 року, він приготував першу транспортну платформу з місцем для чотирьох  вантажівок.

Лідер на ринку

Сьогодні батько Ян і син Ґерард  де Роой керують  транспортним підприємством, котре не тільки стало повністю самостійним, але й завоювало позицію лідера на ринку транспортних послуг по перевезенням вантажівок, сільськогосподарських машин і тракторів, а також будівельних машин. Рядове невелике підприємство  з часом перетворилося у фірму з власною неформальною культурою праці. Сьогодні - це  місце, де панує дружня атмосфера, а працівники виконують свої обов’язки з ентузіазмом , почуваючи себе на роботі як вдома, де над підвищенням якості транспортних послуг всі працюють з автентичним ентузіазмом.