Бажаєте працювати в провідному міжнародному транспортному підприємстві з такими клієнтами, як DAF, Volvo, MAN, Mercedes чи CNH? Тоді Ви вже знайшли ідеального роботодавця. У нас Ви отримаєте дуже вигідну заробітну плату. Залежно від досвіду в транспортній галузі C + E, Ви зможете заробити від 9.000 до 12.000 злотих нетто в місяць.

На посаді водія вантажівки будете перевозити нові вантажні автомобілі, сільськогосподарські трактори і інші транспортні засоби, що належать  до сектору «високих і важких» транспортних засобів. Фірма De Rooy забезпечить Вам транспортування на місце, в якому Ви будете починати роботу. На підставі графіку робіт будете постачати транспортні засоби нашим клієнтам по всій Європі, а навіть поза її межами. Зазвичай будете працювати в режимі 3-1, тобто 3 тижні будете проводити в дорозі, а 1 тиждень вдома.

Відсутність досвіду роботи в даній галузі – це зовсім не проблема. Ми зі свого боку протягом декількох тижнів  забезпечимо Вам професійну підготовку, після якої зможете самостійно  вирушити у дорогу з відчуттям впевненості у власних силах. 

Опис завдань

  • Керування вантажними автомобілями з напівпричепами
  • Завантаження вантажівок, тракторів і інших транспортних засобів із сектора «великих і важких» на борт вашого транспортного засобу під наглядом майстра з вантажно-розвантажувальних робіт
  • Реалізація на трасі доручень, отриманих від керівника автопарку, з дотриманням норм, що врегульовують час водіння і відпочинку
  • Здійснення щоденного техогляду власного транспортного засобу і – якщо виникне така необхідність – повідомлення автомайстерні про можливі аварії (після попереднього сповіщення про це керівника автопарку)
  • Постійний зв’язок і передача керівнику автопарку відомостей про проблеми, виниклі під час курсу

Ви повинні

  • мати водійські права категорії C + E з кодом 95
  • бути готовими пройти медичні і психологічні обстеження
  • мати картку водія для цифрового тахографа

Ви зацікавлені?

Ця посада Вам підходить? Процедура прийняття на дану посаду дуже проста. Відправте електронного листа на адресу jobs@derooy.com або заповніть бланк внизу сторінки. Якщо у Вас є додаткові запитання або бажаєте отримати більш детальну інформацію, можете нам подзвонити.

Застосувати зараз


Of neem contact op via

т +31 (0)499 485 111          Е jobs@derooy.com