Фірма De Rooy була заснована як брабантське сімейне підприємство в 1923 і з початку спеціалізувалася на перевезеннях конструкційних матеріалів. З часом ми стали також і європейським лідером на ринку перевезень нових вантажівок, тракторів і інших транспортних засобів з сектора «високих і важких». Наш бренд відомий не тільки в світі міжнародних транспортних послуг.

Фірма з залізною позицією

Маючи в своєму штаті приблизно 650 водіїв-професіоналів та володіючи 450 вантажівок, ми завоювали собі непохибну позицію на ринку і вирізняємось справжніми «брабантськими» рисами, такими як: інноваційність,  реалістичне ставлення до життя і простота в найкращому значенні цього слова. Нам відмінно відомі нюанси ринку транспортних послуг і саме там ми бачимо свій шанс. Завдяки поєднанню цих якостей фірма De Rooy є підприємством, котре успішно діє на цьому ринку протягом багатьох років.

Головне – людина

Для нашого підприємства головною вартістю є люди, тому у нас панує неформальна робоча культура і дружня атмосфера. Пріоритетом для нас є не тільки інтереси наших клієнтів, але й наших працівників. Ми уважно прислухаємося до їхніх голосів і беремо до уваги їхні побажання. Надаємо їм умови  для постійного вдосконалювання своїх професійних навиків і стимулюємо їх подальший розвиток. Працювати в фірмі De Rooy справді приємно.

Знайди свою вакансію
  • Працюй в неформальній, але прогресивній і професіональній організації
  • Співробітники є найбільш цінним активом фірми
  • Ми надамо вам можливості для розвитку
Подивитися всі вакансії