Зміни, що постійно відбуваються на ринку, вимагають систематичного запровадження нових транспортних рішень. Кожна, навіть зовсім незначна зміна обставин, може мати вплив на кількість транспортних засобів, які ми спроможні завантажити в рамках одного рейсу. Щоб постійна оптимізація обслуговування наших замовників була взагалі можлива, дуже важливо, щоб блискавично реагувати на вимоги і потреби наших клієнтів. Саме тому ми володіємо власною автомайстернею і конструкційною майстернею. Це  місця, де ми розробляємо нові способи перевезень, а вже існуючі належним чином пристосовуємо до актуальних умов. Крім цього в майстерні проводимо також ремонти власних вантажівок і напівпричепів.

Максимальний результат

Оскільки всі роботи реалізуємо власними силами, ми маємо можливість діяти  швидко і рішуче. Наша мета – безперервна реалізація завдань максимально можливих з технічної точки зору. Наші досягнення в ралі-рейді DAKAR є одним з беззаперечних доказів цього тезису.

Завдання

В автомайстерні і конструкційній майстерні фірми De Rooy працюють  механіки різноманітних спеціалізацій. Отже, наприклад, автомеханік займається ремонтами шасі і їх деталей, гідравлічної і пневматичної систем, електроустановок. В свою чергу, механік автомобільних систем працює тільки з шасі і кузовом, виконуючи роботи зі зварювання, конструювання, ремонту і монтажу. І наостанок – механік з післяаварійних ремонтних робіт займається загальним ремонтом пошкодженого шасі і кузова.

Дослідження і розвиток

Унікальна позиція фірми De Rooy – це  результат наших постійних намагань в області досліджень і розвитку, котрі є одним з ключових завдань нашої діяльності. Колектив професіоналів постійно докладає зусиль, щоб опрацьовувати найбільш ефективні рішення. Власними силами запроваджуємо інноваційні методи перевезень, пристосовані до потреб кожного індивідуального клієнта. Клієнтам фірми De Rooy ці нововведення забезпечують високий рівень і найкращу якість обладнання, що їм постачається. Саме завдяки такому відношенню до поставлених завдань ми можемо бути впевнені, що провідні підприємства будуть і надалі довіряти нам і користуватися нашими послугами.