Основним завданням працевлаштованих у нас водіїв є, звичайно, керування транспортними засобами і поставка товарів до клієнтів по всій Європі. Однак крім цього їм іноді приходиться звертатися до офісних працівників, наприклад з відділу кадрів, відділу планування, адміністрації, якості чи обслуговування клієнтів.

Офіси

Головний офіс фірми De Rooy розташований в Сон, в Нідерландах. Тут  знаходиться також її  дирекція. Крім цього саме тут складуються товари та відбувається завантажування-розвантажування транспортних засобів. Крім цього – це  одна з баз, де водії закінчують і починають свою зміну. Окрім головного офісу в Нідерландах, великі адміністративні центри маємо також в Польщі і Румунії.

Відділи

Управління фірмою De Rooy реалізуємо за посередництвом чотирьох відділів, а саме: Відділу маркетингу і продажів, Відділу кадрів / якості, Операційного відділу і Фінансового відділу. Кожним з цих чотирьох відділів керує власний директор, який, в свою чергу, є підлеглим Генерального Директора фірми De Rooy. 

Відділ маркетингу і продажів

Відділ маркетингу і продажів відповідає за обслуговування клієнтів, тобто за підтримку / розвиток вже налагоджених контактів, а також за запрошення до співпраці нових бізнес-клієнтів. Реалізацією цих завдань займається колектив, що складається зі спеціалістів з питань зовнішнього обслуговування продажів, технічного обслуговування і обслуговування самих клієнтів. Всі їхні дії координує центральний офіс в штаб-квартирі в Сон.

Відділ кадрів / якості

Даний відділ відповідає, зокрема, за кадрову політику. Його основні завдання – це  працевлаштування і обслуговування персоналу, питання пов’язані з зарплатами, а також розірванням трудових договорів. Крім цього цей відділ несе відповідальність за гарантію якості в фірмі De Rooy, вирішує питання з області майнових збитків, а також наданням допомоги особам, що постраждали у зв’язку з виконуванням своїх трудових обов’язків (з такими проблемами зустрічаються, зокрема, і водії), а також організацією професіональних навчань і піклуванням про гігієну на робочих місцях. Місцезнаходженням цього відділу є наш головний офіс в Сон, в Нідерландах. 

Операційний відділ

Операційний відділ – це  ключовий відділ нашого підприємства. Він займається ефективною реалізацією доручень від клієнтів, з одночасним урахуванням їхніх специфічних вимог, дотриманням діючого законодавства і строків реалізації замовлень, передбачених в договорах. В свою чергу, даний відділ відповідає за планування партій товарів і управління транспортними засобами. Спеціалісти з планування, складаючи графік реалізації даної партії товарів, аналізують і визначають склад вантажу. Особи відповідальні за управління транспортними засобами займаються належним виконанням заходів, необхідних для розподілу даної партії товару. Операційному відділу підлягають також всі транспортні бази в Європі, працевлаштовані там майстри з вантажно-розвантажувальних робіт, підрозділи Експедиції і Захисту, Дозволів, а також підрозділи Контролю за діяльністю Автопарку і Витратами.

Фінансовий відділ

В Фінансовому відділі працюють  працівники адміністрації і ревізори. Вони відповідають за ведення бухгалтерських книг, контроль за отриманими і виставленими фірмою інвойсами, а також займаються розрахунками, пов’язаними з заробітною платою наших працівників. Крім цього вони зіставляють менеджерські рапорти і фінансово-економічні аналізи, декларації для Податково-фінансового управління чи Головного статистичного управління.