Ви помітили вакансію, яку вважаєте підходящою для Вас і маєте намір успішно пройти процедуру працевлаштування, але не знаєте, як ця процедура виглядає? Тоді Вам слід ознайомитися з нижченаведеними кроками, котрі допоможуть Вам пройти всі етапи відбору кандидатів на працівників фірми De Rooy.

 1. Заяву про прийняття на роботу можете відправити нам безпосередньо, використовуючи для цього  список вакансій. Однак у Вас є також можливість надіслати своє резюме на адресу jobs@derooy.com. Якщо у Вас все ще залишилися будь-які додаткові запитання – подзвоніть нам.
   
 2. Протягом 3 робочих тижнів з Вами зв’яжеться по телефону наш працівник, щоб отримати додаткову інформацію про Вас або щоб запросити Вас на особисту співбесіду. Якщо через велику відстань Ви не можете до нас приїхати, для Вас буде організована співбесіда по телефону.
   
 3. Під час співбесіди наш працівник поставить Вам запитання, що стосуватимуться нашої фірми. Наприклад, чому Ви хотіли б працювати у нас і чому вважаєте, що ми повинні взяти на роботу саме Вас. Звичайно, можливість ставити запитання буде надана і Вам.
   
 4. Якщо Ви маєте намір отримати роботу водія вантажного автомобіля, то спершу Вам треба буде пройти тестові завдання за кермом, а ми оцінимо Ваші вміння і здібності в цій області. У випадку, якщо отримаєте позитивну оцінку, Вас кваліфікують до п’ятого і останнього кроку. Ну ось, Ви вже майже стали одним з наших водіїв!
   
 5. Якщо обидві сторони будуть задоволені, ми запропонуємо Вам роботу, і якщо Ви приймете наші умови, ми Вас привітаємо з успішним працевлаштуванням в нашому транспортному підприємстві, а потім домовимося щодо дати Вашого першого робочого дня.