Інноваційні транспортні рішення. Технічно – завжди на крок попереду. Транспортні послуги, пристосовані до очікувань індивідуального клієнта. Це і є наша мета. Багаторічний досвід, просторі технічні знання, орієнтація в умовах на ринку і сильне захоплення завданнями, що нами реалізуються – це  якості, завдяки яким фірма De Rooy завоювала позицію європейського лідера на ринку транспортних послуг.

Наша фірма протягом багатьох років свого існування значно розвинулась, завдяки чому на сьогоднішній день ми стали гравцем світового масштабу на міжнародному ринку транспортних послуг. При чому нас вирізняє одна риса, яка дає нам істотну перевагу над конкурентами: наші транспортні послуги пристосовані до потреб індивідуального клієнта. Ми піклуємося про те, щоб нові транспортні засоби були своєчасно поставлені безпосередньо з заводу виробника у будь-яке місце, вказане замовником - як на території Європи, так і поза її межами.

Клієнт завжди на першому місці

Задоволений клієнт – ось що є пріоритетом для фірми De Rooy. Цей принцип стосується також і партнерських відносин, при чому ми зацікавлені не стільки реалізацією короткотермінових інвестицій, скільки створенням багаторічних відносин з партнерами по бізнесу. Тому ми пишаємось, що маємо можливість співпрацювати з найпотужнішими підприємствами світового масштабу. Фірма De Rooy була заснована в далекому 1913 року як брабантське сімейне підприємство. З самого початку вона намагалася завоювати позицію лідера, не забуваючи при цьому про дружню атмосферу і неформальну культуру праці. Наші працівники завжди віддано і з ентузіазмом ставилися до своєї роботи, ідентифікуючись зі своїм підприємством. З часом ми відкрили мережу філіалів по всій Європі. 

Активна фірма

Свою унікальну позицію на ринку фірма De Rooy завоювала завдяки постійним намаганням вдосконалити заходи і методи в області досліджень і розвитку. Колектив професіоналів постійно докладає максимум зусиль, щоб досягнути найкращих результатів і опрацьовувати найбільш ефективні рішення.

В фірмі De Rooy ми власними силами розробляємо інноваційні методи реалізації перевезень, завжди беручи при цьому до уваги побажання індивідуального клієнта. Постійні зміни на ринку вимагають адекватної і блискавичної реакції. І саме застосування найбільш ефективних транспортних рішень дозволяє нам оптимізувати процес обслуговування наших замовників. Вирішення так поставленого завдання полегшує, звичайно, наявність розлогою мережі філіалів, власних  транспортних баз і відділу планування.