Фірма De Rooy діє на спеціалізованому ринку. У зв’язку з цим наші водії зобов’язані володіти широкими знаннями. De Rooy охоче інвестує в їх навчання. Саме тому була заснована Академія. Досвідчені працівники піклуються про те, щоб їхні нові колеги проходили необхідні курси і інструктажі, щоб приступаючи до праці, володіти необхідними професійними навиками.

Програма навчання

Якщо Ви маєте намір працювати в фірмі De Rooy на посаді водія вантажного автомобіля, то спершу Вам треба буде пройти інструктаж, який триватиме два тижні. Якщо Ви приїдете не з Нідерландів, а з іншої країни, Вам буде надана кімната в гуртожитку на території фірми De Rooy. Першого дня Ви пройдете співбесіду з інструктором, щоб ми змогли краще познайомитися. Потім працівник відділу кадрів коротко ознайомить кандидатів з деталями курсу і умовами прийняття на роботу. Навчання почнеться з тестових завдань. Від їх результатів залежатиме, на які питання і проблеми необхідно  звернути особливу увагу під час навчання. У випадку, коли Ваші результати будуть позитивними, Ви продовжите участь в навчанні. Під час практичних занять будете вивчати, зокрема, правила завантажування і розвантажування вантажних автомобілів.

Крім цього Ви будете приймати участь в теоретичних заняттях. Отже, наприклад, отримаєте необхідні знання в галузі топографії, а крім цього ми розповімо Вам, на що необхідно  звернути особливу увагу під час вантажно-розвантажувальних робіт. Ви навчитесь всьому необхідному для обслуговування наших бортових комп’ютерів, як запобігати виникненню збитків, як правильно заповнювати транспортну документацію. У зв’язку з цим будете користуватися посібником, залученим до сувенірного пакету, який отримаєте на початку курсу.

Схема навчання

Заняття будете відвідувати з понеділку до суботи включно, з 8:00 до 20:00 години. З понеділку до п’ятниці будуть відбуватися заняття з завантажування і розвантажування вантажних автомобілів. По суботам будете вчитися в супроводі майстра з вантажно-розвантажувальних робіт. Зможете також спостерігати за роботою досвідчених водіїв і навчитися у них різним корисним трюкам. Протягом останніх днів деякі питання пояснить Вам спеціаліст з планування, від якого Ви дізнаєтесь, хто стане Вашим ментором на найближчі тижні. Теоретичні заняття будуть відбуватися увечері і триватимуть один тиждень, в рамках курсу. Протягом цілого періоду  навчань Вам буде забезпечено харчування.

Ментор

Після двох тижнів інструктажу, якщо Ваші результати виявляться позитивними, Ви відправитесь у дорогу з досвідченим водієм – Вашим ментором, який завжди буде поруч з Вами під час вантажно-розвантажувальних  робіт у клієнта. Таким чином, після приблизно шести тижнів, Ви будете готові самостійно вирушити у дорогу, ані трохи не сумніваючись у своїх знаннях і професійних навичках.

Якщо бажаєте більш детально ознайомитися з умовами роботи в фірмі De Rooy або більше довідатися про нашу  Академію, зв’яжіться, будь ласка, з нами. ​


пов`язані вакансії

Водій вантажного автомобіля

Водій вантажного автомобіля

  • 9000-12000
  • Транспорт
  • міжнародний
Подивитися всі вакансії