Робота в фірмі De Rooy – це щоденні зусилля, реалізовані зі справжнім захопленням та з метою безупинно покращувати наші транспортні послуги. Тому ми постійно шукаємо відданих своїй роботі спеціалістів, котрі з ентузіазмом  ставляться до доручених їм завдань, тобто людей, спроможних забезпечити і підтримувати на найвищому рівні якість послуг, що надаються нашим підприємством. Адже якісний людський операційний капітал – це  абсолютно необхідний фактор. А приводною силою нашої фірми є саме професіонали.

Якщо Ви знайшли підходящу для Вас посаду, то розпочніть процедуру прийняття на дане робоче місце. Вона дуже проста. Відправте електронного листа, зв’яжіться з нами по телефону або напишіть заяву про прийняття на одну з наших вакансій безпосередньо тут. Ми почергово, в пунктах, пояснимо Вам, як виглядає наша процедура розгляду заяв від кандидатів на дану посаду.

Перш, ніж розпочнете працювати водієм в нашому підприємстві, Ви візьмете участь в інтенсивній двохтижневій підготовці в Академії De Rooy. У випадку, коли Ваші результати виявляться позитивними, ми Вас привітаємо з успіхом і Ви зможете стати до роботи як повноцінний працівник.  

Разом з колегами в щоденній роботі Ви будете на практиці застосовувати інноваційні транспортні рішення, опрацьовані для наших клієнтів по всій Європі і поза її межами . Наша фірма  забезпечує складування і перевезення вантажівок і тракторів, а також інших транспортних засобів з сектора «високих і важких».

Працюючи водієм, Ви часто будете перебувати в дорозі, однак час від часу Вам треба буде зв’язатися з колегами з офісу. Крім цього ми маємо також власну майстерню – місце, де опрацьовуємо нові методи транспортування, а вже існуючі методи вдосконалюємо і пристосовуємо до актуальних умов. Завдяки цьому можемо постійно оптимізувати послуги, що надаються нашим замовникам.

Ви вже є нашим працівником і Вам у нас подобається?  Тоді розповідайте про нас своїм колегам - водіям вантажівок про свої враження від праці в підприємстві De Rooy. Переконайте  когось з них, щоб надіслав нам заяву про прийняття на роботу. В знак вдячності ми нагородимо Вас бонусом.