Одним з найулюбленіших хобі сім’ї De Rooy є участь в ралі-рейді DAKAR. Це ралі є одним з найкращих у світі і дає нам змогу не тільки просто приймати в ньому участь, але й використовувати на практиці наші інноваційні техніки. За масштабом його можна порівняти до чемпіонату «Формула-1», однак в дакарському ралі беруть участь водії вантажівок.  Ми беремо в ньому участь вже з 1982 року і не один раз добивались значних успіхів.

Ми – успішний учасник ралі-рейдів

Після перемог у 1982, а потім й 1987 року, в 2012 р. ми завоювали перше і друге місце. А в 2016 року здобули 4 місця в найкращій десятці, тобто перше, третє, п’яте і десяте в підсумковій класифікації. У 2018 році команда De Rooy, незважаючи на те що виграла шість етапів, зайняла лише восьме місце у фінальній класифікації.

У 2019 році, De Rooy також брав участь у раллі Dakar. На протязі 5000 кілометрів змагань через величезні пісчані дюни Перу, підступні піски і вузькі ущелини, раллі Dakar 2019 було більш захоплюючим, ніж будь-коли раніше. Всім екіпажам команди De Rooy вдалося досягти фінішу. У підсумку третє місце фінальної класифікації зайняв Gerard de Rooy, а також він є переможцем трьох етапів цього раллі. Ще один пілот команди Ton van Genugten фінішував за ним з секундним розривом. З огляду на результати Dakar Rally 2019 команда Petronas Team De Rooy Iveco задоволена своїм виступом.

De Rooy Dakar Experience

Команда De Rooy вже протягом декількох десятиліть бере участь в ралі-рейді „Дакар”. Завжди ефектно і зі справжнім ентузіазмом. Це відчуття ейфорії ми хотіли б викликати і у наших працівників . Тому з 9 квітня до 5 травня 2018 р. ми влаштували захід під найменуванням De Rooy Dakar Experience. Кожний бажаючий мав нагоду поїхати на автопрогулянку зі справжніми автогонщиками з Дакара, звичайно ж – з ними за кермом, а навіть самостійно керувати машиною на трасі з перешкодами. Учасники були в захваті! Подивитися відео.