У Вас є запитання пов’язані з умовами роботи в фірмі De Rooy? Можливо, відповідь на них знаходиться в наведеному нижче списку. Якщо ні – зв’яжіться з нами і задайте нам своє запитання.

 • Загальне

  • De Rooy – це голландське транспортне підприємство , засноване в 1923 року. Це сімейна фірма з місцезнаходженням в ґміні Сон эн Брейгель. Європейський лідер на ринку спеціалізованих транспортних послуг. Реалізуємо перевезення вантажівок, тракторів і інших транспортних засобів з сектору «великих і важких», до замовників по всій Європі.

  • Процедура прийняття на дане робоче місце в нашій фірмі дуже проста. Відправте свої контактні дані електронною поштою на адресу jobs@derooy.com, подзвоніть нам або скористайтеся безпосередньо списком вакансій. Хтось з наших працівників зв’яжеться з Вами по телефону протягом трьох днів.

  • Ми працюємо головним чином з досвідченими водіями, однак до співпраці охоче запрошуємо також і водіїв  без досвіду. В нашому підприємстві Ви спершу пройдете необхідну підготовку. Але найголовнішим є те, що Вам необхідні водійські права категорії C E з кодом 95. Крім цього Ви зобов’язані пред’явити нам діючу картку водія, необхідну для обслуговування тахографа.

   Ми – міжнародне транспортне підприємство, в нашому штаті є працівники з різноманітних країн, котрі спілкуються багатьма мовами. Водій вантажного автомобіля не зобов’язаний розмовляти на іноземній мові, однак якщо Ви будете працювати в офісі, наприклад у якості спеціаліста з планування, то дуже важливо, щоб окрім своєї рідної мови Ви спілкувалися також і англійською та німецькою мовами.

  • Кожний, хто бажає розпочати працю в фірмі De Rooy на посаді водія вантажного автомобіля, зобов’язаний пройти навчання в Нідерландах. Воно триває два повних тижні і починається з тесту на водіння. Після позитивного результату тесту кандидат проходить ряд занять з області вантажно-розвантажувальних робіт з використанням різноманітних видів транспортних засобів. Крім цього Ви будете брати участь в теоретичних заняттях, підчас яких отримаєте знання,  необхідні водію-міжнароднику вантажного транспорту. Під час навчання ми надамо Вам всю потрібну інформацію, що стосується типових прийомів і методів роботи, специфічних видів транспорту, методів запобігання виникненню збитків, найбільш популярних маршрутів і т. д.

   Після здачі тесту на водіння і закінчення навчання з позитивним результатом, Ви приступите до праці в якості водія вантажного автомобіля. Протягом перших двох-трьох тижнів будете відправлятися в дорогу в супроводі досвідченого водія  - Вашого ментора. Оскільки практика – це найкращий спосіб, щоб засвоїти нові навики і знання, саме він буде Вам допомагати, наприклад, під час реалізації вантажно-розвантажувальних робіт .

  • Водії вантажних автомобілів працевлаштовані в фірмі De Rooy Poland і працюють в згідно з польським трудовим законодавством. Ваш перший договір буде укладений на строк 33 місяців. У випадку, якщо обидві сторони будуть задоволені взаємною співпрацею, договір буде продовжений на невизначений час.

  • Фірма De Rooy має у своєму розпорядженні 450 вантажних автомобілів різноманітних марок і типів, а саме: DAF (типи XF і CF) Iveco (тип Eurocargo), Volvo (типи FM і FH12), Renault (тип Premium) і Mercedes (тип Actros).

   Працюючи водієм, Ви не будете постійно керувати однією вантажівкою, оскільки дане питання врегульоване в межах груп. Якщо, наприклад, група складається з чотирьох водіїв, що працюють за схемою 3/1 (три тижні на роботі, 1 тиждень вихідних), то вони поперемінно користуються трьома закріпленими за ними автомобілями.

  • Ваша заробітна плата складається з погодинної ставки, винагородження за понаднормову роботу, плати по договірній ставці за додаткові та/або нічні чергування, а також бонусів. Ви отримуєте також додаткову плату за закордонні відрядження. Остаточний розмір вашої заробітної плати залежить від Вашого професійного досвіду на посаді водія вантажного автомобіля в області міжнародних перевезень та від Ваших професійних навиків.

  • Будучи водієм вантажного автомобіля в фірмі De Rooy, Ви будете перевозити вантажівки, сільськогосподарські машини і трактори, будівельні машини. Завантаження зазвичай здійснюється на заводі виробника.

   Приступивши до праці, Ви, як правило, будете водити вантажівку без напарника. Однак у нас є також декілька команд, що складаються з двох осіб.

   Клієнти фірми De Rooy мають свої головні офіси по всій Європі і поза її межами. І саме туди Вам треба буде їздити. Однак більшість курсів будете здійснювати в Німеччину, Нідерланди, Бельгію, Італію, Іспанію, Францію і Велику Британію. Більшість водіїв  пересувається, головним чином, на постійних маршрутах, наприклад Франція – Велика Британія.

  • Кількість робочих тижнів – кількість вихідних тижнів (щодо інших варіантів робочого графіку можна домовитися)

   • Для польських водіїв: 3-1
   • Для румунських водіїв: 4-1
   • Для українських водіїв: 5-2 або 6-2
   • Для турецьких водіїв: 4-1
  • Великі транспортні бази оснащені різноманітними вигодами для водіїв . Наприклад в різноманітних пунктах доступні спальні кімнати і душеві, а також можливість відправити дані з цифрового тахографу, заправиться AdBlue і припаркуватися. Такі вигоди надані до Вашого розпорядження в наступних транспортних центрах: Аллонн, Базилдон, Брешія, Фара, Лейланд, Września та Niepołomice.