На даний момент наше підприємство належить до кола найбільш досвідчених спеціалістів з питань складування і дистрибуції. Ми – сильний гравець в галузі прийому, складування і перевезень  побутової техніки, зокрема пральних і сушильних машин, холодильників, пилососів, міксерів і кухонних пліт, в тому числі і самих дрібних, і особливо великих вантажів. Коротко кажучи - ми справжні професіонали.

Склад

Щороку через наші склади і центри дистрибуції проходить понад мільйон одиниць побутової техніки на території всіх країн Бенілюксу. Весь процес ми координуємо з нашого головного дистрибюційного центру в Оуд-Гастел (Нідерланди) розташованого на території промзони Borchwerf II. Експлуатаційна поверхня складу складає приблизно 45.000 квадратних метрів.

Логістичний процес

Працівники наших складів отримують товари, складують їх і перевіряють, чи відповідають вони діючим нормам якості. Наші працівники приймають замовлення, готовлять їх до відправлення і допомагають завантажити їх на борт вантажного автомобіля. Потім водії транспортують товари зі складу в Оуд-Гастел до клієнтів на території всіх країн Бенілюксу на спеціально для цього спроектованому напівпричепі Iveco-City. Вони контролюють вантаж, розвантажують товари і підтримують контакти з нашими клієнтами. Старанне планування є тут необхідним, щоб весь логістичний процес міг відбуватися плавно і за планом. Спеціалісти з планування транспортних процесів складають графіки  робіт для приблизно 50 вантажних автомобілів, які щодня покидають наші бази. Якщо кількість вантажу, призначеного для перевезення , виявляється надто великою, спеціалісти з планування орендують додатковий транспорт. Крім цього вони пілотують водіїв по дорозі до окреслених пунктів, підтримують контакт з клієнтами і координують техдогляди.

Надійний дистриб’ютор

Провідні виробники на ринку, такі як Whirlpool і Candy Hoover, доручили дистрибуцію свого обладнання фірмі De Rooy. Вони вважають, що це мінімізує їхні ризики і є вигідним з точки зору технічних витрат. Таким чином, співпраця з нами забезпечує нашим клієнтам зниження собівартості товарів.

WeCycle

Ми переконані, що дуже важливою справою є реалізація соціально відповідальних проектів. Вони становлять істотний елемент місії нашого підприємства. Саме тому ми співпрацюємо з WeCycle - некомерційною організацією, яка займається розумним і відповідальним збиранням і рециклінгом так званих е-відходів. Для WeCycle ми збираємо електронне обладнання по всій території Нідерландів. Вже в наших складських приміщеннях розділяємо ці відходи на окремі групи, залежно від їх якості і складу, а потім завантажуємо в контейнери. Розсортовані таким чином відходи передаємо зовнішнім фірмам, що займаються їх переробкою. Завдяки цій діяльності ми виконуємо роль дуже важливої ланки в процесі рециклінгу.